Gwarancja i serwis

Gwarancja

 1. Urządzenia prezentowane na stronie sklepu są fabrycznie nowe, nieużywane i objęte min. 2-letnią gwarancją.

 2. Niektóre urządzenia objęte są dłuższą gwarancją obejmującą okres ponad 2 lata.

 3. Urządzenia jak np. niszczarki posiadają w niektórych przypadkach gwarancję na noże tnące dłuższą niż gwarancja na urządzenie.

 4. Informacja dotycząca okresu gwarancji i elementów produktu nią objętych zawarta jest na karcie produktu.Serwis gwarancyjny

 1. W razie awarii urządzenia, proszę nie odsyłać go do nas na własną rękę!

 2. W razie awarii sprzętu, którego okres uprawniający do złożenia reklamacji jeszcze nie minął, należy zgłosić reklamację. Ułatwiając przejście tego procesu przygotowaliśmy dla Państwa pomocną instrukcję postępowania znajdującą się w zakładce REKLAMACJE.Serwis pozagwarancyjny (płatny)

 1. Nie prowadzimy odsprzedaży części do niszczarek.

 2. Świadczymy usługi także z zakresu serwisu niszczarek, które nie są już objęte gwarancją (tylko wybrane marki).

 3. Zapewniamy szybkie terminy realizacji napraw/przeglądów oraz korzystne ceny.

 4. Chcąc skorzystać z usług naszego serwisu pozagwarancyjnego należy przesłać do nas zgłoszenie drogą mailową na adres serwis@biuroekspert.pl. Prosimy o podanie w zgłoszeniu nazwy niszczarki (producent + model), imię i nazwisko osoby do kontaktu wraz z numerem telefonu oraz ewentualnie nazwę firmy.

 5. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszych kroków.

 6. Jeśli nie chcą Państwo naprawiać uszkodzonego sprzętu, a jedynie otrzymać ekspertyzę serwisową wraz z oszacowanym kosztem ewentualnej naprawy, prosimy umieścić taką informację w zgłoszeniu.