Zasady obslugi klienta

Zasady obslugi klienta

Łatwo zauważyć, że alternatywne paliwa są już przyszłości w branży transportu ciężarowego. W zależności od tego, kogo zapytać, gaz ziemny (CNG / LNG), propan, wodór lub biodiesel może być odpowiedź. Twoje przypuszczenie jest tak dobry jak mój, a ja nie piszę, aby dać Ci moje zdanie na których wierzę będzie paliwo floty w dół drogi (gra słów nie przeznaczonych). Prosta odpowiedź jest taka, że ??jest to prawdopodobnie mieszanka. Paliwo alternatywne, które jest obecnie dotyka większość naszych klientów w jakiejś postaci lub formie jest biodiesel.

Biodiesel jest krajowym, odnawialne paliwo do silników diesla po zmieszaniu z olejem napędowym na bazie ropy naftowej. biodiesla składa się oleje roślinne i tłuszcze zwierzęce i musi spełniać wymagania normy ASTM D6751 i EPA. Raz zmieszane z olejem napędowym, to staje biodiesel mieszanki. Kwota blended biodiesel jest reprezentowana liczba lub procent istniejących w mieszance. Na przykład B2 jest wymagane w stanie Pensylwania (B2 oznacza 2% biodiesla i 98% oleju napędowego z ropy naftowej).

Plusy biodiesla:

Czystsze niż olej napędowy Paliwo Mniej tlenku węgla / dwutlenku redukuje emisję spalin.

Mniej zagranicznych dependency- W Stanach Zjednoczonych jest największym konsumentem ropy naftowej. Od biodiesel opiera roślin możemy rozwijać się, zamiast opierania się na inne kraje, aby dostarczyć nam.

Lepsza lubricity- pomaga utrzymać części silnika płynnie poruszające się od siarki zostało wyjęte z oleju napędowego.

Lepsze smell- Każdy, kto już wie, że olej napędowy nie jest największym zapach. Pozostaje na ubrania, to brudne, itp Biodiesel emituje smażone rodzaj pokarmu zapach, który jest łatwiejszy do czynienia.

Pomaga Farmers- Innym źródłem dochodów dla rolników uprawiających składniki potrzebne do biodiesel.

Artykuł napisany przez:

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *