Skad sie wziela nazwa konsulting

Skad sie wziela nazwa konsulting Nie przedstawił całościowy obraz infrastruktury IT. Spowodowało to w kilku sprzecznych zaleceń. Dla instancji, w jednej dziedzinie, zaleca się, aby uaktualnić sprzęt i oprogramowanie z serwerów pocztowych. W innej części raportu, to mówił o przeprowadzce do chmurowej rozwiązanie e-mail. To nie powinno się wydarzyć w profesjonalnie pisemnego sprawozdania.

Nie zaleca się aktualizację planu: Moim zdaniem, raport był tylko narzędziem wykorzystywanym przez firmę konsultingową, aby organizacja mogła wydawać pieniądze na rozbudowę infrastruktury. Dostarczony pakiet zawierał obszerną liczbę cytatów dla poszczególnych składników ze względu na uaktualnienie. Niemal czuł, że konsultanci wyprowadzić większość swoich wysiłków w wymyślanie tych wszystkich cytatów! To rzuca złe światło na firmę konsultingową. Co mogę oczekiwać od raportu oceniającego był plan działania i plan modernizacji. Pomoże to organizację do budżetu na pracy. Idealnie, modernizacja infrastruktury byłyby wykonywane na wiele lat, a budżet dla organizacji non-profit jest zwykle ograniczone.

Można powiedzieć, że firma konsultacji było złym wyborem. Nie ulega wątpliwości, że istnieje wielu producentów, którzy zrobią to lepiej. Jednak chciałbym wykorzystać ten szczególny przypadek jako przykład wskazać kilka rzeczy do oglądania za. Celem jest dla nas, aby stać się bardziej sumienny, jeśli chodzi o dzieje się w zadania doradczego.

Podsumowując, oto cztery propozycje do rozważenia, gdy wsiada do zaangażowania odkrycia:

Być jasne, z oczekiwaniem sprawozdania z oceny: upewnij się, że konsultanci zrozumieć, co można oczekiwać, aby być w raporcie. Nie powinno być żadnych niespodzianek na koniec.

Skad sie wziela nazwa konsulting

Zapytaj o liczbach i odpowiednich danych do wspierania twierdzenia: Państwo, które chcesz dane do wspierania roszczeń w raporcie.Jest to również ważne, jeśli chodzi o zdefiniowanie wskaźników wydajności.

Dostarczyć wszystkie istotne wymagania: pomóc konsultanci pracują lepiej, zapewniają im wszystkich istotnych wymagań. Będąc góry z rzeczy, jak w planie strategicznym i nadchodzących projektów pomoże w przygotowaniu się odpowiednie zalecenia i plany działania.

Negocjuj za darmo zaangażowania odkrycia: w końcu, zawsze poprosić o darmową odkrycia. Prawdziwe pieniądze są na wykonywanie pracy i jestem pewien, niektóre z firm konsultingowych są gotowi zrobić to jako lider strat, aby uzyskać dalsze prace.

Autor jest dyrektorem w AppSpire Solutions, oferując rozwiązania technologiczne i inne związane z nimi usługi takie jak zarządzanie projektami, doradztwo strategiczne oraz coaching. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o przesłanie zapytania do wszystkich info@appspire.ca~~pobj.

Artykuł napisany przez:

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *