Kiedy konsultant nie potrafi nam pomoc

Kiedy konsultant nie potrafi nam pomoc

Wady biodiesla:

Silnik poważne problemy: Dzisiejsze silniki są przeznaczone do pracy z paliwem naftowy napędowego. Będą one musiały dostosować się do biodiesla.

Zimna pogoda poważne problemy: biodiesel przy niskich temperaturach można zagęścić ze względu na wyższą zawartość wody i zatkać filtry paliwa.

Wyższa opłacalne Teraz wyższe koszty przeważają ulgi podatkowej w stosownych przypadkach, ale to w końcu odejdzie i będzie droższe.

Mniej MPG- Chociaż nie jest ekstremalne, mil na galon w niektórych raportach zarządzania flotą są nieco mniej

Czy to sprawia sense- Nikt nie chce polegać na obcym oleju. Chcemy spalić zanieczyszczających produktów w ciężarówkach, aby środowisko bezpieczne. Z dokonywania biodiesel jest to kosztuje nas dużo więcej: wyprodukować, aby uczynić go energia i możliwych środków spożywczych? Nie wiem

Ja wiem, że z paliwem biodiesel nasi klienci wydają się działać na więcej zagadnień potem zrobić z olejem napędowym, zwłaszcza w okresie zimowym. Tylko czas pokaże, co będzie najlepszym paliwem ALT, a jeśli to ma potencjał, by przejąć jako główne źródło do zasilania naszych samochodów ciężarowych, czy stare, dobre ceny oleju napędowego są tu zatrzymać.

Glen Sokolis Prezydent Sokolis Group, zarzÄ…dzanie paliwem http://www.SokolisGroup.com

Otrzymuj informację z działu paliwa przez Grupę Sokolis

Artykuł napisany przez:

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *