Relacje z klientem

Relacje z klientem

5) Konsultanci mają złą reputację

To znalazłem się być prawdziwe w niekomercyjnej świecie. opowieści grozy skrupułów konsultantów są przerażające i smutne. Słyszałem konsultantów, którzy wzięli kontroli depozytów i nigdy nie zrealizowanych wniosków, obiecanych księżyc lub gwarantowane nagrody grantowe z powodu szczególnych preferencji, które nie istnieją, stosowane plagiatem propozycji i wiele innych. Niestety, ci ludzie dali reszty z nas złą reputację. Organizacje takie jak American Association of Grant profesjonalistów podjęły kroki, aby powstrzymać te nieetyczne konsultantów i promowanie uczciwych i ciężko pracujących pisarzy tam. Na przykład, Instytut Certyfikacji Grant Professional oferuje grantu poświadczone program, który obejmuje badania przesiewowe w tle i weryfikację doświadczenia zawodowego.

Relacje z klientem

Kilka krajów opracowały programy licencyjne dla konsultantów pozyskiwania funduszy i dotacji writers- prosimy skontaktować się z administracji rządowej w celu ustalenia sposobu danym obszarze. Jako profesjonalny na Florydzie I posiadania licencji przez Departament Spraw Konsumenckich. Zawsze radzę być ostrożnym i czujnym, kiedy zatrudnić konsultanta dotacji lub jakiegokolwiek innego usługodawcy. Czy badania i działa tylko z osób, którym ufasz. I nie reklamują inne niż mój ogólny strona internetowa i żółtych stronach aukcji. Zamiast tego zaakceptować ograniczone skierowania z moich aktywnych klientów na podstawie indywidualnych przypadków, a mogę liczyć na moją reputację szczery i bezpośredni, a nie usług reklamowych.

W końcu, cieszę się, że podjęte trasę niezależny konsultant w porównaniu z dedykowanym rozwój zawodowy.Jestem błogosławiony mieć możliwość pracy w szerokim zakresie projektów i pomagać moim klientom w dostarczaniu potrzebnych usług w mojej społeczności.

Artykuł napisany przez:

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *