Jak rozwijac sie zawodowo

Jak rozwijac sie zawodowo

Kiedy zdecydowałem się przełączać biegi w mojej karierze i dążyć do organizacji non-profit i organizacji charytatywnych, zastanawiałem się różnice pomiędzy staje się rozwój zawodowy reprezentujący pojedynczej organizacji lub w kierunku doradztwa i pracy z kilku. Były plusy i minusy każdej z opcji, a ważyłem je carefully. 

W końcu zdecydowałem, że chciał zostać niezależnym konsultantem pisanie dotacji, ponieważ lubię pomagać organizacji non profit dalszego ich zadania i nie chcą ograniczać się tylko do jednego. Po drodze znalazłem kilka założeń, z których niektóre były prawdziwe, a niektóre z nich nie były.

1) konsultanci zarobić więcej pieniędzy, pracują mniej godzin i zrobić swoje własne harmonogramy

Tak i nie. Jako konsultant mogę pobierać opłaty za konkretne usługi, a są miesiące gdzie mogę zarobić więcej dochodów jako konsultant niż ja jako pracownik, ale są też miesiące, gdzie rzeczy są rzadkością. Muszę być bardzo ostrożni w planowaniu mój czas i moje Billings w celu zapewnienia przepływu środków pieniężnych. Ważne jest, aby pamiętać, że jako konsultant Ja również prowadzę własną firmę, co oznacza, że ??jestem księgowym, dział zasobów ludzkich, projekt Manager- cały personel, oprócz bycia pisarzem dotacji. W pewnym sensie oznacza to pracuję dużo nie rozliczanych godzin zarządzające moja sprawa. Nie zdyskontować swój pakiet świadczeń, albo-jako niezależny konsultant zapłacić pełną cenę za moje ubezpieczenie i nie ma odpowiednika dla moich funduszy emerytalnych.

A 2) Konsultanci mają różne obszary specjalizacji

Niektórzy konsultanci koncentrują się szczególnie na jednym rodzaju finansowania lub jednym temacie. Nie specjalizujemy się i cieszą się szeroki wachlarz możliwości, źródeł finansowania i tematów. Na przykład, w zeszłym miesiącu pisałem granty wspierające zamiennik prototyp biodrowego przez National Institutes of Health, zapobiegania gang młodzieży i rehabilitacji programu mentoringu w Urzędzie Sprawiedliwości wobec Nieletnich i Prewencji Zaległość oraz projektu rozbudowy budowanie potencjału w zakresie finansowania technologii poprzez kilka prywatnych fundacji.

Artykuł napisany przez:

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *